پروردگار یکتا را سپاس می گوییم که انگیزه، نیروی تفکر و توان حرکت را به ما ارزانی داشت تا در تلاطم امواج سهمگین بحرانها در صدد رفع موانع بر آییم و با مد نظر قرار دادن باور همیشگی خود که در دل هر تهدید فرصتی نهفته است  همواره در پویش و کوشش باشیم تا بهترین ها را برای ایرانیان به ارمغان آوریم.
دوران جدیدی در خانواده بزرگ گروه یاقوت رویان  در حال شکل‌گیری است. فراز و نشیب سالیان گذشته، آموخته‌ های ارزشمندی را پیش‌روی ما قرار داده تا به اتکاء آن‌ها، در مسیر تولید دارو در داخل کشور گام بر داریم. ما در شرکت داروسازی سپید طب نیا بر این باوریم که از آغاز بر ایجاد، گسترش و مبادله شناخت در درون سازمان خود همت گماشته و با شناخت ساختار انسانی مبانی اعتماد را وسعت بخشیده تا روابط عاطفی را در جمع سازمانی خویش معنا بخشیم. ما معتقدیم موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پرارزش انسانی رقم می‌زنند بطوریکه برخورداری از کمکهای فکری، رهنمودها و تاثیر گذاری بر گردش امور برای همه افراد میسر بوده و هر فکر نو و ایده ی سازنده ای که بتواند اثرگذار باشد با رویکردی تحسین آمیز مورد استقبال قرار می گیرد.
از آنجا که ما تمامی مردم را خانواده بزرگ خود میشماریم، نیازهای مربوط به سلامت  آنها را دغدغه خود دانسته و همواره متعهد به تلاش در راه رفع این نیازها هستیم .
ما همواره معتقد به اصل بهره‌گیری و استفاده از تکنولوژی‌‌های نوین و به روز دنیا می باشیم و بموازات این تفکر به فرهنگ غنی طب سنتی کشورمان می بالیم و به  اشاعه فرهنگ استفاده از داروهای گیاهی در جامعه، این میراث علمی گذشته ایران زمین،  پایبندیم  و این مهم را به عنوان یک اصل باارزش باور داریم.
مدیران و پرسنل شرکت داروسازی سپید طب نیا تهیه محصولی سالم از بهترین مواد اولیه دارویی و تولید آن را در شرایط استاندارد و کنترل کیفیت محصول بر  طبق جدیدترین استاندارد های معتبر جهانی  را وظیفه ملی خود می دانند .
سلامت، ایمنی و بهداشت پرسنل همواره از مسائل حائز اهمیت شرکت بوده و در حال حاضر واحد HSE با بهره گیری از تجارب کارشناس بهداشت حرفه ای و پزشک طب کار و همچنین با همکاری مشاوران متعهد در زمینه های محیط زیست، تغذیه، بهداشت روان و... با جدیت تمام در رسیدن به اهداف تعیین شده جهت حفظ و ارتقاء سلامت پرسنل  و نهایتاً تعالی سازمان و بهبود کیفیت تلاش می کند .
شرکت داروسازی سپید طب نیا به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی متعهد بوده و معتقد است که این سرمایه ای است که به کلیه نسل ها تعلق دارد و در حفظ این امانت الهی کلیه توان خود را با اعتقاد قلبی  بکار می گیرد .
در شرکت داروسازی سپید طب هر فرد در جایگاه خود حداکثر کوشش خود را برای داشتن کشوری آباد و سربلند بکار می گیرد. به لطف پروردگار حصول به این اهداف قطعی است  زیرا ما به کار خود معتقد بوده و به آن عشق می ورزیم.