ریال نیوز : نشریه پیام یاقوت «نشریه برتر حوزه پزشکی و سلامت کشور» پنجمین سال فعالیت خود را آغاز می کند.


‌به گزارش خبرنگار ریال نیوز، دکتر علیرضا عباسزاد تهرانی ،سردبیر نشریه پیام یاقوت در این باره گفت: این نشریه‌ پزشکی که در حوزه سلامت جامعه و با هدف ارتقای سطح آگاهی کمی و کیفی مخاطبان عزیز خود در مسائل روز پزشکی و سلامت فعالیت می‌کند همواره سعی نموده تا ضمن تلاش در جهت جلب رضایت مخاطبین، با همکاری و زیر نظر شورای عالی سیاستگذاری خود متشکل از اساتید و طلایه داران حوزه پیراپزشکی و  همچنین پزشکان و متخصصین برجسته و بنام کشور ، نقش خطیر خود را ایفا نماید و از همینروست که چندی پیش، از سوی مجمه متخصصین ایران به عنوان نشریه برتر حوزه پزشکی و سلامت کشور برگزیده شد.
دکتر تهرانی افزود: در این پنج سال همراهانی به غایت فکور ما را همراهی کرده و قدم به قدم با ما پیش آمده‌اند. پنج سال از آغاز به کار رسمی نشریه پیام یاقوت گذشته و تا به امروز این مجموعه همواره دلگرمی و محبتهای مخاطبین خود را تجربه کرده‌ است.

وی ادامه داد: این در حالیست که با امعان نظر به پیشینه و توانمندی های موجود در این حوزه از کشور و تلاش دسته جمعی اساتید و فرهیختگانی که در تدوین شمارگان این نشریه یاریگر ما بوده اند، بر آن هستیم تا صدا و تصویری از توانمندی ها، ویژگیها، آخرین یافته های علمی روز دنیا و وضعیت کنونی حوزه پزشکی و سلامت میهن اسلامیمان، به علاقمندان برسانیم و بر آنیم تا در سراسر کشور، در راستای تقویت بنیان های علمی، پزشکی و سلامت کشور گام برداریم.

دکتر تهرانی همچنین خاطر نشان کرد: در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامت کامل برای تک تک هموطنان گرانقدرمان و ابراز مراتب امتنان از همراهی همیشگیشان، خاطرنشان می سازد شماره‌های گذشته‌ این نشریه در پایگاه اینترنتی آن به آدرس www.payameyaghoot.ir  قابل مشاهده می باشد.